Developerský projekt Zahrady Herink začíná s předprodejem!

10/10/2019

 

Naši stálí zákazníci, italská developerská společnost PB Costruzioni, nás opět oslovili s novým požadavkem a to sice s výrobou nových webových stránek pro nově vzniklý developerský projekt na okraji Prahy, blízko Čestlic. Výjimečný projekt si žádá výjimečný a originální webdesign. Proto se developer obrátil na naši agenturu!

 

Nové webové stránky prezentují základní informace o projektu a jeho standardech, o možnosti financování bydlení, a nabízejí uživateli orientaci v lokalitě a představě investora. Webové stránky obsahují různé interaktivní prvky, jako ceníkové tabulky, s možností okamžitých úprav zaměstnanci kanceláře. Webové stránky zahrnují vizualizace projektu, FAQ sekci, základní projektovou dokumentaci a dokumentaci o použitých standardech. Web bylo nutné propojit se stávajícím brandem developera, jeho stránkami a dalšími projekty a bylo nutné zajistit SEO optimalizaci.

 

Výroba webových stránek se neobešla bez standardních služeb, které dodáváme běžně ke každým stránkám:

 

- mailer, newsletter, automatizace sociálních sítí, zapojení do systému zpětných odkazů Gladio marketing, SEO&SOCIAL marketing, zpětné odkazy, mobilní verze, optimalizace, Google Analytics analýzy, meta tagy vč. ověření u Google, Yandex, Bing, Yahoo atd.

 

....projekt byl časově velice náročný ačkoliv není nijak obsáhlý, ale výsledek se nakonec dostavil :)

 

Investor již zahájil předprodej rodinných domů, takže pokud patříte mezi vyznavače italského designu, je co kupovat!

 

www.zahrady-herink.com  

 

Rádi byste zviditelnili i váš projekt? Nebo pouze toužíte po zbrusu nových stránkách pro vaši developerskou či realitní kancelář? Neváhejte nás kontaktovat!

 

Please reload

Doporučený článek

Dynamické video-weby frčí!

1/5
Please reload

Poslední příspěvky
Please reload

Archiv
Please reload

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • YouTube Clean
  • Pinterest Clean
  • White LinkedIn Icon