Na této stránce naleznete aktuální seznam projektů tvorby webových stránek, kterým se věnujeme v letošním roce 2021. Výrobě webových stránek se věnujeme již dlouhodobě. Na této stránce najdete betaverze nových webových stránek, či právě předaných projektů, na kterých můžete sledovat vývoj a průběh výroby. Pokud chcete shlédnout portfolio dokončených projektů, navštivte naše stránky pro výrobu webových stránek v roce 2020, 2019, 20182017, 2016, 2015, 2014 ...

uvod2.png

Autolakovna Sibřina

 

Zajistili jsme webových stránek pro tradiční českou autolakovnu, výrobu rezervačního systému, včetně podpůrných sales aplikací jako firemní chat, newsletter, zákaznickou databázi, polepy světelné bannery pro provozovnu, komplexní brand marketing. Zajistili zapracování korporátního designu značky, navrhli loga, optimalizaci stránek pro mobilní telefony, tablety a  další zařízení, automatizace sociálních sítí, SEO optimalizace atd.

garaze-jarov.png

Garáže Jarov

 

Tvorba www stránek pro firmu spravující technické služby svých zákazníků. Společnost spravuje garážový komplex. Součástí objednávky bylo zpracování soukromého diskusního fóra, systému na předávání dokumentů, chatovací službu, přehled projektů a blog aktualit. 

ramovani-fricova-nahled.png

Rámování Fricová

 

Firma Rámování obrazů Fricová byla založená v roce 1992, manželi Fricovými a patří mezi skutečné odborníky ve své profesi. Tím více si vážíme, že se taková tradiční česká firma obrátila s výrobou nových webových stránek a s realizací nového firemního redesignu brandu právě na naši společnost. Součástí objednávky bylo i pořízení profesionálních fotografií a další marketingové služby a poradenství.

magnetky Na Lednici

magnetky Na Lednici

 

Naše zákaznice začala vyrábět magnetky na lednici z rodinných fotek. Nejdříve tak pro sebe, jako vzpomínky na různé dovolené a důležité události. Babičky, sousedé i přátelé byli z magnetických fotek, přímo nadšeni. A tak začal zcela nový business. Pro nově vznikající rodinnný minibusiness jsme vytvořili kompletní nový brand a webové stránky. Objednejte si také parádní magnetky na svoji domácí lednici, nebo prezentaci své firmy.

 
1280.jpg

Kraniosakrální terapie

 

Kraniosakrální terapie je velmi účinným prostředkem k uzdravení, fyzickému i duševnímu. Pomáhá jak při problémech, tak preventivně. Při kraniosakrální terapii jde především o celkovou harmonizaci člověka. Kraniosakrální terapie je vhodná i tehdy, mnohdy právě tehdy, když si západní medicína neví rady s danou obtíží. Společnost Gladio marketing se ujala této výzvy a pro tuto v ČR unikátní službu jsme navrhli nový webový projekt.

 
JAWA.png

JAWA Motocykle

 

Výroba webových stránek pro tradičního dodavatele motocyklů Jawa pro Slovenský trh společnost MR43, motocyklového závodníka Martina Riga. Gladio marketing zajišťuje pro klienta dále tyto služby:

Tvorba internetových stránek, výroba promovideí, obstarání profesionálních fotografií, dále objednávkový systém, webdesign, optimalizace stránek pro mobily a další zařízení, automatizace sociálních sítí, SEO optimalizace. Zařazení projektu do Programu zpětných odkazů Gladio marketing.

Esence světla

Esence Světla

 

Výroba webových stránek a eshopu pro esoterický obchod květových esencí, esencí světla, bachových květových esencí a dalších zajímavých éterických produktů.