PROFESIONÁLNÍ VIDEOPRODUKCE A TVORBA REKLAMNÍCH SPOTŮ

PROFESIONÁLNÍ VIDEA PRO

VÁS

Virální video je video, které se stane populárním prostřednictvím sdílení na internetu. Virální se nazývá proto, že si jej lidé přeposílají mezi sebou, a šíří se tak jako virus. Nejčastěji se šíří prostřednictvím stránek na sdílení videa (YouTube), sociálních sítí a e-mailu. Virální video může být vytvořeno jako součást virálního marketingu (jednotlivci i firmami), alečasto to jsou videa, která jsou vytvořena spontánně a lidé je sdílí kvůli zajímavému obsahu. Nechte si natočit virální vido od Gladio marketing, udělejte své produkty zajímavými a rozšiřte dopad vaší reklamy na vaše cílové zákazníky!

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

PROFESIONÁLNÍ VIDEOREKLAMY

 

Pokud hodláte svoji společnost propagovat na tom nejvyšším levelu, a rádi byste svoje reklamy viděli na plátnech kin či v televizi, nevyplácí se šetřit.

 

Natočit profesionální reklamu, to chce dobrý scénář, režii, kvalitní vybavení, skvělý nápad a především zkušenosti. Tým zkušených tvůrců reklam z Gladio marketing je připraven odpovědět na všechny vaše nejbláznivější představy. V době, které vládnou digitální technologie, dokážeme skutečná kouzla, otázkou je, jakou máte představu o rozpočtu.

Natočit se dá cokoliv, otázkou je jak, s kým a za kolik!

Reklama vyrobena za účelem promítání v řetězci multiplexů Cinestar

Virální reklama na tiskové služby - určeno pro sociální sítě

Reklama na Clavin za účelem promítání v řetězců multiplexů kin

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

INFORMAČNÍ A PREZENTAČNÍ VIDEA NA ZAKÁZKU

 

Profesionální informační video střižené na míru, dokáže přiblížit vašim zákazníkům Vaše služby a nabídnout tak "zákulisní" pohled na vaši práci, či poskytnout vyhledávané a zajímavé informace ohledně tématu kterého se týkají vaše výrobky a služby.

 

Ideální jsou taková videa která nutí zákazníka k opětovnému navštívení Vašich stránek - například pokud mají i věcný obsah nebo dokáží předat nějaké zajímavé informace a nalákat tak zákazníka na vaše webové stránky či přímo do vaší provozovny.

Existuje několik způsobů jak celý klip natočit. Od výběru výrobního postupu se také odvíjí cena. Pokud vám jde o skutečně vysoce profesionální prezentaci vašeho závodu či společnosti, je dobré povolat k výrobě informačního videa tým profesionálů.

Pokud jsou vaše možnosti finančně omezené, zvláště pohybujete-li se ve světě small businessu, stále máme pro vás řešení! Máme k dispozici skušené kameramany a videomakery, kteří se základní technikou dokáží skutečné divy, ne však zázraky.

 

Pokud pravidelně vydáváte nová zajímavá videa s tématy, která jsou často vyhledávaná na internetu a která vašim cíleným zákazníkům dokáží poskytnout nějakou podstatnou informaci, jejich pozornost se velice snadno může posléze zaměřit na prezentaci Vašich služeb.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

INTERAKTIVNÍ VIDEA

 

Interaktivní videa jsou nejen odborníky na marketing velice dobře známá jako vysoce efektivní způsob propagace. Mají veliký dopad na sledovanost, činí internetové stránky mnohem dynamičtějšími a zajímavějšími. Často však záleží nejen na samotném nápadu, ale také na kvalitě zařízení, kterým jsou videa pořizována a následně na střihu a celkovém provedení.

 

Máme k dispozici vlastní tým kameramanů a specialistů na produkci, kteří jsou schopni vytvořit nejen zajímavá, ale též profesionální videa.

 

Videa samotná nejen umocňují dynamiku webu, ale především vystavují provozovatele stránek v naprosto jiném světle. 

Moderní pomůcky jako kamerové drony či GoPro kamery, kvalitní střih a dobrá muzika, to vše dokáže v rukou profesionálů vytvořit pro diváka nezapomenutelný dramatický zážitek.

Interaktivní video je především takové video, které diváka přímo vtáhne do děje, do nějaké situace či události tak aby se cítil součástí samotného programu.

Interaktivní videa jsou vhodná pro sportovní události či prezentaci eventových akcí.

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • YouTube Clean
  • Pinterest Clean
  • White LinkedIn Icon